[GDAŃSK] lek. wet. Dominika Sontag-Patoka

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GDAŃSK] lek. wet. Dominika Sontag-Patoka

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Dominiki Sontag- Patoki.

Obecnie przyjmuje (akt. 22.11.16):
Przychodnia Weterynaryjna s.c. D.Sontag-Patoka
ul. Michałowskiego 37
80-300 Gdańsk (Osiedle Młodych)
email: dsontag@lecznica.gda.pl
tel. : (0-58) 556 03 08
kom.: 0 606 989 609


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków
Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.




OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Gaga pisze:30 paź 2010, 10:34
Juz kiedys pisalam, moze nie na tym watku, jak jestesmy zadowolone, obie z corka, z dr Dominiki Sontag_Patoki z Gdanska. Ale teraz po wielomiesiecznych wedrowkach po gdanskich klinkach (kupilysmy Leo w marcu! juz chorego!!! do polowy wrzesnia byl to niekonczacy sie lancuch chorob!!! Istna lawina!!!) moge stwierdzic AUTORYTATYWNIE ze jedynym lekarzem jakiego moglabym polecic bez obaw jest dr Patoka. Podczas gdy wszyscy lekarze zalamywali rece i tlumaczyli nam ze musimy sie pogodzic z faktem ze nie mozna pomoc Leo. Ze nieuniknone jest po prostu nieuniknione!! Tylko dr Patoka nie poddala sie, cierpliwie szukala rozwiazania, konsultowala sie gdzie sie dalo i z kim sie dalo. W rezultacie Leo wyzdrowial. I teraz znowu znalazlysmy sie w potrzebie. Leo, ktory ma gleboki osteoartretyzm, zlamal sobie dwie tylne nozki (kosci udowe). Od 2 tyg. mieszkal z Theo, druga swinka, i podczas zabawy i biegania kosci Leo nie wytrzymaly!!! I znowu PO RAZ NIE WIADOMO KTORY pani doktor byla prawie na zawolanie. Natychmiast przyjechala z pelnym wyposazeniem. Poniewaz pierwsze zdjecie niewiele pokazalo (przy takiej wadliwej budowie kosci Leo ) zabrala go dzisiaj sama na konsultacje i do innej kliniki (z lepszym sprzetem i lepszymi kliszami). Po raz kolejny nas nie zawiodla! Natychmiast przyjechala na ratunek!! Podobnie bylo poprzednio. I wtedy gdy mial krwiomocz, i wowczas gdy mial powiekszone wezle chlonne tak bardzo ze nie mogl przelykac wody itd. Moglabym wyliczac bez konca i opowiadac godzinnami z jakim oddaniem i zaangazowaniem walczy o naszego prosiaczka. Goraco polecam Wam pania doktor Dominike!!!
Dominika pisze:18 lut 2011, 14:06
lek.wet. Dominika Sontag-Patoka

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA s.c. Katarzyna Taube, Dominika Sontag-Patoka
ul. Michałowskiego 37, 80-300 Gdańsk-Oliwa (Osiedle Młodych)

Polecam! ;)
MEMOrySTICKer

Re: [GDAŃSK] lek. wet. Dominika Sontag-Patoka

Post autor: MEMOrySTICKer »

Dr Dominika Sontag-Patoka opiekuje się MEMOry'm i STICKer'em od pierwszej naszej klęski urodzaju (tj. od marca 2013). Wytrwale, skutecznie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wyciągała chłopaków z największych tarapatów. W moim odczuciu jest osobą o największej determinacji jeśli chodzi o szukanie przyczyn dyskomfortu odczuwanego przez MEMOry'ego i oczywiście rozwiązywaniu problemów go powodujących. Nigdy nie zignorowała czy nie zanegowała zgłaszanych przeze mnie wątpliwości i niepokojów. Niezależnie od pory dnia i nocy, niezależnie od okoliczności, z uśmiechem i życzliwością jest gotowa nieść profesjonalną pomoc. Jest otwarta na różne rozwiązania, także czasem te mniej konwencjonalne. Był czas, gdy - także pod wpływem dawnych już doświadczeń mojej znajomej - miałam wątpliwości co do tego, jak radzi sobie z tak istotnymi u świnek morskich kwestiami stomatologicznymi, ale czas pokazał, że były one nieuzasadnione, a ja zbyt pochopnie wyciągałam wnioski.
Nieskromnie uważam, że jestem bardzo trudnym, cholernie wymagającym i nie mniej upierdliwym klientem (nie ma chyba takiej bariery, której bym nie przekroczyła, jeśli chodzi o moje zwierzęta), a specyficzność chłopaków pogłębia problem, więc wyrozumiałość i cierpliwość do mojej osoby jest istotnym atutem.
Na tyle, na ile mam porównanie i na ile jestem w stanie ocenić, (badania mojego nieodżałowanego Kleksa), dr Dominika świetnie wykonuje USG.
Zdarzały się oczywiście drobne - nazwijmy to - niedociągnięca - jak wszystkim, którzy mierzą się z moimi specyficznymi chłopakami. Wynik spojówki kontra Dr Dominika niestety także jest negatywny (1:0 dla mnie, wynik całościowy 4:0 - w tym dwóch okulistów: dr wet. Marcin Pikiel, prof. dr hab. n. wet. Ireneusz Balicki). Niestety, bo towarzyszy mi poczucie, że to nie ja - osoba z wykształceniem ekonomicznym - powinnam to zauważyć...
Największym minusem są dla mnie w tej chwili godziny przyjęć. Otwarcie o godz. 12 sprawia, że jak byśmy się nie wybrali, i tak wracamy, gdy w komunikacji miejskiej robi się już tłoczno. Usługi dr Dominiki są także trochę droższe niż w Przychodni na Feniksa.

Podsumowując: Zdecydowanie na plus i jak najbardziej polecam.
Przechol

Re: [GDAŃSK] lek. wet. Dominika Sontag-Patoka

Post autor: Przechol »

Zawsze opiekowała się naszymi świnkami i zawsze w kryzysowej sytuacji wiedziała co robić.
Prawda, że ceny są trochę wyższe, ale myślę, że nie ma co na zdrowiu pupili oszczędzać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”