Armin i Edgar Gdańsk w DS.

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Valkiria

Armin i Edgar Gdańsk w DS.

Post autor: Valkiria »

Imię świnki- Armin
* Wiek świnki- ur. ok 2 miesiące
* Płeć - samczyk
* Numer adopcyjny - 2495
* Historia zwierzęcia - świnek został zabrany ze sklepu zoologicznego, gdzie został podrzucony
* Miejscowość, w której przebywają zwierzęta, oraz u kogo- Gdańsk, Valkiria
* Informacje dot. diety: na razie siano i ogórek, poznajemy co bardziej smakuje
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - razem z Edgarem
* stan adopcji- Adopcja wstrzymana z powodu wykrytego świerzbowca, do adopcji po wyleczeniu
* Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę- PW na forum, lub mail : mzybura@wp.pl
* Informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku- ja
Obrazek

Imię świnki- Edgar
* Wiek świnki- ur. ok 2 miesiące
* Płeć - samczyk
* Numer adopcyjny - 2468
* Historia zwierzęcia - świnek został zabrany ze sklepu zoologicznego, gdzie został podrzucony
* Miejscowość, w której przebywają zwierzęta, oraz u kogo- Gdańsk, Valkiria
* Informacje dot. diety: na razie siano i ogórek, poznajemy co bardziej smakuje
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - razem z Arminem
* stan adopcji- Adopcja wstrzymana z powodu wykrytego świerzbowca, do adopcji po wyleczeniu
* Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę- PW na forum, lub mail : mzybura@wp.pl
* Informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku- ja

Obrazek

Adopcja na zasadach Stowarzyszenia- obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej (http://forum.swinkimorskie.eu/pliki/umowy/umo ... na2013.doc)
Dla świnek staram się wybierać jak najlepsze domki- spokojne, odpowiedzialne, zapewniające przestronną klatkę (co najmniej 100cm długości), karmę wysokiej jakości oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną.
Ważne jest dla mnie, aby osoby chętne na przygarnięcie świnek wykazywały szczere nimi zainteresowanie- to nowi domownicy i decyzja o ich przygarnięciu musi być przemyślana.
W trosce o dobro zwierzaków- nie wysyłam świnek w dalekie trasy, chyba, że ich opiekun sam po nie przyjedzie, albo transport jest bezpośredni i komfortowy:).
Proszę zapoznać się z http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/index.php? ... &Itemid=88 i http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/index.php? ... &Itemid=83

Są to standardowe oczekiwania, jakie SPŚM ma wobec przyszłych opiekunów świnek. Zwierzę, które trafia do adopcji - ma za sobą ciężkie przejścia, jest wyciągnięte z fatalnych warunków, a bardzo często autentycznie uratowane od śmierci. Dlatego właśnie tak bardzo nam zależy, aby dom w którym zamieszka był pewny i bezpieczny.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2015, 1:15 przez Valkiria, łącznie zmieniany 5 razy.
Moreni

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Moreni »

Jak ktoś mógł się pozbyć takich uroczych świniełków...:(
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Cynthia »

Edgar pięknoto :love:
Valkiria

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Valkiria »

Wczoraj chłopcy dostali pierwszą dawkę iwamektyny. Edgar się już na dobre rozgościł. Dużo je i śpi, grucha na Armina i popcornuje. Armin przechodził wczoraj kryzys. Musieliśmy go dogrzewać i podratować probiotykiem. Dzisiaj już mu lepiej. Nawet mnie okwiczał, kiedy wyjęłam z klatki miseczkę z karmą. Zabierał też Edgarowi seler z pyszczka. Siedzi teraz i ciągle coś wcina. Moim zdaniem Armin za szybko został zabrany od matki, ważył 220 g., a Edgar 330g. W ogóle nie wyglądają na rodzeństwo...
Valkiria

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Valkiria »

Chłopaki witają ponownie :) Po tygodniowym leczeniu, możemy powiedzieć, że jest dużo lepiej. Oto nowe fotki chłopaków. Oczywiście polecają się do rezerwowania i adopcji :)
Edgar :)

Obrazek
Obrazek

Armin

Obrazek

Obrazek
Moreni

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Moreni »

Armin ma takie cudowne brewki, że gdyby był samiczką to bym już namawiała Lubego na czwartą świnię. :love:
Awatar użytkownika
Bajlandia
Posty: 777
Rejestracja: 12 cze 2015, 22:29
Miejscowość: Bydgoszcz/Włocławek
Kontakt:

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Bajlandia »

Przepiękny duet! Nic tylko zakochiwać się i brać! :love:
:świnka1: Gburia-Furia i Fanaberia u mnie od 04.10.2015, Dixi od 31.03.2019, Teng od 05.07.2020 :świnka2:
:candle: Fanaberka 05.03.2019
:candle: Gburka 17.05.2020
Valkiria

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Valkiria »

Chłopcy kwiczą mi, że coś domku nie widać :( Postanowili sami poprosić o pomoc :love:

Obrazek
Moreni

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Moreni »

Dlaczego nikt ich nie chce? Są prześliczni! Nieustannie się rozpływam :love:
Valkiria

Re: Armin i Edgar Gdańsk (Adopcja wstrzymana)

Post autor: Valkiria »

Dzisiaj byliśmy u weterynarza, który stwierdził, że chłopcy są prawie zdrowi. Armin ważył 225 g, a dzisiaj 290 :), a Edgar to prawdziwy świń, ważył 320 g, a teraz 460 :) oby tak dalej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”