Bernardynek, proszę o usunięcie tematu

shoti1910

Bernardynek, proszę o usunięcie tematu

Post autor: shoti1910 »

Kochani, kolejny piesek szuka domu :( Niestety Fundacja Bernardyn jest przeładowana, martwi mnie to, bo to oznacza, że ludzie nie chcą bernardynów... To duże psy, nie takie łatwe do ułożenia...
Piesek ma teraz 2 miesiące, jest jeszcze malutki, ale z pewnością szybko urośnie. Historia jakich wiele... Właściciel ma sukę i psa, psy biegają razem, kojce mają osobne. Zawsze jak suka miała cieczkę po prostu były zamykane osobno. Psy nie najmłodsze, suka nigdy nie miała szczeniaków. Jednak chwila nieuwagi i urodziła 3 szczeniaki. Jednego pan właściciel wydał, na drugiego ma chętnych, a na trzeciego zero. Powiedział, że pieska wyrzuci jak nie będzie chętnych bo jego nie stać na 3 psy.
Bardzo proszę o pomoc, może znacie kogoś kto ma dobrą rękę do takich psów, kto ma ogród i szuka psa do pilnowania domu... Myślę, że jeśli on trafi do schroniska to już niestety tam zostanie... Na zawsze...
Zdjęcia będę miała niedługo, wtedy zrobię wydarzenie na Fb i dam ogłoszenie na Tablicy... Tyle mogę dla niego zrobić...
Wrzucam póki co zdjęcie ukradzione z internetu ;) Ale jak tylko dostanę zdjęcia pieska to wrzucę. Płci nie znam.
A może znacie jakieś fajne DT, które ma duże pieski?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, 17:01 przez shoti1910, łącznie zmieniany 2 razy.
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Beatrycze »

Cudny :love:
Ja mam dwa psy i ogród, ale na stałe to nie dam rady . Ile on ma?
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Lena87

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Lena87 »

My mamy duże podwórko i babcia szukała jakiegoś dużego psa. Muszę się jej spytać czy by takiego chciała :)
shoti1910

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: shoti1910 »

Jest malutki, ma 2 miesiące.
To nie jego zdjęcie ;) Jego jeszcze nie mam :P
Zapytaj proszę, chociaż benek to nie rasa dla starszej osoby, to psy bardzo silne, które trzeba umieć wychować...
Beatrycze, a na tymczas?
Lena87

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Lena87 »

Moja babcia nie jest taka stara :) ma "dopiero" 66 lat :) Z resztą mieszkamy razem więc nie byłaby sama z wychowywaniem psiaka :D
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Beatrycze »

Myślę, że na tymczas to bym dała radę :shock: Boże, co ja piszę :lol:
Bernardyn (krótkowłosy) i Landseer to było moje marzenie.
Ale wzięłam Berneńskiego Psa Pasterskiego z powodu gabarytów.
Ale jak są inni chętni to może lepiej, żeby dla mnie to się źle nie skończyło :lol:
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
shoti1910

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: shoti1910 »

Słuchajcie, zgłosił się pan chętny na psiaka, pewnie jest tu gdzieś z okolic. Wyślę mu zdjęcia i dowiem się jak z warunkami.
Lena, pogadaj z babcią, ale powiedz, macie jakieś doświadczenie z takimi psami? Ogólnie byłaś pierwsza, ale wiadomo, że chcemy dla pieska jak najlepiej ;) Widzę, że dość niedaleko mieszkasz.
Lena87

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Lena87 »

Ja nigdy nie miałam takiego psa, ale sąsiadka ma, a jestem u niej częstym gościem i troszkę się orientuję w wychowywaniu tej rasy :) Jeśli ten pan zna się na bernardynach i zapewni mu super warunki, to my poszukamy po prostu innego psa :) Jest przecież bardzo dużo psiaków szukających domu...
shoti1910

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: shoti1910 »

Nawet samych bernardynów jest od groma ;)
Lena87

Re: Bernardynek PILNIE szuka DS lub DT

Post autor: Lena87 »

No właśnie. Z resztą nam zależy tylko na tym, żeby pies był duży. Nie myślałyśmy do tej pory o konkretnej rasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarezerwowane”