Supełek, wulkan energii, Rezerwacja

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

raczek1653

Supełek, wulkan energii, Rezerwacja

Post autor: raczek1653 »

imię świnki: Supełek
wiek świnki: przypuszczalnie ok. roku
płeć świnki: samczyk
adopcyjny numer świnki: 1267
miejsce pobytu świnki: TDT w Krakowie, miŁOŚniczka, aktualne DT Gorzów Wielkopolski, raczek1653
historia świnki: samczyk (Supełek, imię nadane przez nas) wraz z samiczką (Szpulka, osobny wątek adopcyjny, imię także nadane przez nas) znudzili się dzieciom, opieka nad nimi stała się problemem (nie miał kto świnkom sprzątać, to i zapachy nie były najmilsze) i świnki wylądowały w garażu. Ze względu na nadchodzące mrozy zostały przejęte przez dziewczyny "od królików " i od nich trafiły pod nasze skrzydła. Teraz Supełek z nadzieją czeka na swój nowy dom stały.
Supełek to wulkan energii, cały świat go ciekawi, chciałby wszystko zobaczyć, dotknąć i powąchać, zaglądnąć w każde miejsce, w klatce cały czas gdzieś wędruje, coś wącha... Na rękach nie potrafi jeszcze usiedzieć, bo ciekawska natura zaraz każe mu gdzieś biec. W klatce nie przepada za norkami, tunelami, woli legowiska, na norkach kładzie się na zewnątrz.
To młodzian, któremu póki co wydaje się, że będzie rządził światem, więc na spacerach stawiał się do dwa razy większego Dylemata. Prosiaczek do adopcji solo. Supełek po kontroli weterynaryjnej - zdrowy.
informacje dot. diety: sianko, Versele Laga Cavia Natura. Lubi marchewkę, pietruszkę, korzeń selera, jabłko, buraka, cykorię, koperek. Nie przepada za ogórkiem. Uwielbia duże ilości sianka,które zjada i w którym kopie tunele. Potrafi korzystać z poidełka.
stan adopcyjny: do adopcji solo.
kontakt w sprawie adopcji: domdlaswinki@interia.pl lub forum caviarnia lub raczek1653@o2.pl (proszę o wysłanie pw - prywatna wiadomość)
zgoda na założenie wątku: sama sobie wydałam

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 13:10 przez raczek1653, łącznie zmieniany 5 razy.
Wiktoria

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Kraków]

Post autor: Wiktoria »

Jaki malutki się wydaje, słodziak :love: Na pewno szybko znajdzie domek :fingerscrossed:
miŁOŚniczka

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Kraków]

Post autor: miŁOŚniczka »

Supełek pojechał do swojego nowego DT do raczek1653, gdzie będzie miał kolegów i nie będzie się czuł taki samotny :jupi:
raczek1653 - dziękujemy serdecznie za pomoc i DT :buzki:
Supełek już zwiedza mieszkanie, popcornuje i wygląda na zadowolonego :D

Teraz wątek Supełka będzie prowadzić raczek1653.
Wszystkim osobom (Odeta, Dawenna, p. Ewelina, Raczek) zaangażowanym w pomoc przy zorganizowaniu transportu dla Supełka - serdecznie dziękuję :buzki:
raczek1653

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: raczek1653 »

Supełek pojechał na próbne spotkanie do DS, ale z tego co słyszałam chyba wróci bo okazał się rozrabiaką :lol:
miŁOŚniczka

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: miŁOŚniczka »

No Supeł :nono: wstydź się :redface: A obiecywałeś, że będziesz grzeczny :lol:
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: DanBea »

miŁOŚniczka pisze:No Supeł :nono: wstydź się :redface: A obiecywałeś, że będziesz grzeczny :lol:
Jaaasne, grzeczna świnka od Ciebie :lol: Miałam próbkę takiej, Falbanka jej było na imię. Słodka minka, a świnka demolka :twisted: Nie ma szansy na grzeczne świnki od miŁOŚniczki, za bardzo rozpieszczone towarzystwo :102: Byłam wiele razy, widziałam, więc wiem :neener:
Obrazek
raczek1653

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: raczek1653 »

Łobuziak z niego okropny. Niestety nie nadaje się do innej świnki :-( Wszystkie gryzie i to mocno :shock:
raczek1653

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: raczek1653 »

Cudo, a jakie gadatliwe :love: Jest fantastyczny :-)
faramuszki

Re: Supełek, wulkan energii, do adopcji [Gorzów]

Post autor: faramuszki »

Szukam właśnie świnki do adopcji solo. Zareklamuję się za moment mejlowo, może okażę się dobrą kandydatką do zamieszkania z tą świnką? Tylko czekam wciąż na WPA i końca nie widać ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”